Batıkent Kırım Yıkım

Batıkent Kırım Yıkım Ankara Kırım Yıkım olarak Batıkent semtinde oturan müşterilerimize fayans, seramik ve granit kırma, duvar yıkma, beton kırma, şap betonu kırma, gecekondu ve bina yıkımı, mutfak ve oda genişletme, balkonu mutfağa katma, asfalt ve beton kesme hizmetleri veriyoruz.

Son teknoloji ekipmanlara sahip profesyonel ekibimiz, yıkım yapılacak alana uygun ekipman kullanmaktadır. İş makinelerinin giremeyeceği dar alanlar hilti ve balyozla yıkılır. Daha büyük alanlarda ise iş makineleri, pnömatik kırıcılar ve havalı kompresörler kullanılır.

Ev duvarı, fabrika duvarı, gecekondu duvarı, bahçe duvarı, vb. mekanların duvar yıkımlarını mini ekskavatör, hiltili ve kompresörlü ekipmanlarımızla sorunsuz ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Batıkent Fayans, Seramik ve Granit Kırma

Metrekaresi ne olursa olsun banyo, mutfak ve antrelerde bulunan fayans ve seramikleri kırıyoruz. Fayans üstüne fayans yapıştırmak herkesin tercih ettiği bir tadilat değildir. Yer ve duvar karolarını yenilemek istediğinizde, etrafa zarar vermeden eskilerini kısa sürede kırıyor, çıkan molozları atıyoruz.

Batıkent Şap Betonu Kırma

Kompresörlü hilti aletlerimizle istenmeyen şap betonlarını kırıyoruz! Şap betonu kırma bina yıkımı esnasında gerçekleştirilmektedir. Bina da olmasını istenmeyen şap kısmının ortadan yok edilebilmesi için şap kırma makinelerini kullanmaktayız. Bu konuda firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlamakta ve en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Şap betonu kırma veya kesme alanlarında profesyonel bir firmaya ihtiyaç duymanız halinde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlamaktan gurur duyacağız.

Ankara'nın neresinde olursanız olun, profesyonel hizmetlerimizden ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi arayın!