Asfalt Ve Beton Kesme

Asfalt Kesme Beton KesmeFirmamız asfalt kesme, beton kesme, beton kırma, derz kesme alanında da teknolojik makineleri ile hizmet vermektedir.

İşyeri zemin betonlarının kırılması, bina duvarlarının kırılması, işyerinizde yeni bir dizayn öncesi çeşitli beton ve duvar kırılma işleri, asfalt ve beton kesilmesi, işyerinize yeni alınan makine ve ekipmanların yerleşimi konusunda çeşitli kırım ve tadilat işleri, ihtiyaç ve taleplerinizde konusunda uzman teknik ekimiz size yardımcı olacaktır.

Yapılacak işe göre teknik makine ve ekipmanımız yeterli sayıda mevcuttur.

Firmamız şu an betonda ve asfaltta olası problemler, değişiklikler ve özel projeler, karot delme karot kesme, karot çıkarma konularında teknolojik hidrolik beton kesme, hidrolik duvar kesme, raylı duvar kesme ve teknik açıdan Türkiye çapında kendini geliştirmiştir ve her biri branşında eğitilmiş uzman kadrosu ve teknolojiyi yakından takip eden dinamik teknik altyapısıyla hizmet vermektedir.

Firmamız hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı kırım işlerinde pratik çözüm yolu olarak kompresör ve elektro pnömatik kırıcılar kullanmaktadır.