Hakkımızda

ANKARA KIRIM YIKIM

Yılların tecrübesi ve uzman ekibi ile Ankara'da hizmet veren Ankara Kırım Yıkım, hava kompresörü ile beton kırma konularında faaliyet göstermektedir. Hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı kırım işlerinde pratik çözüm yolu olarak kompresör ve elektro pnömatik kırıcılar kullanmaktayız.

Kırım Yıkım Ankara

Bina içi, bina dışı olmak üzere mekanınıza yaptıracağınız her türlü tadilat esnasında kırım yıkım işine ihtiyaç duyabilirsiniz. Uygun fiyat ve kalite politikamız ile tüm kırma, yıkma, delme işleri büyük bir titizlikle yerine getirilmektedir. Yapılan işlem sonrası çıkan hafriyat malzemeleri anlaşmalara bağlı olarak en kısa zamanda mekanınızdan uzaklaştırılmaktadır.

Ankara Kırım Yıkım; Ev, ofis, villa, mağaza, dershane, yurt, okul, hastane, fabrika, otel, banyo, wc, mutfak, teras, sahanlık, merdiven, asansör, grangulez, tabilye, ara bölme, çatı, saha betonu gibi tüm mekanlara kırım yıkım hizmetleri vermektedir. Her türlü kırım yıkım işleri kendi işinde uzmanlaşmış personel ve yıkıma uygun iş makineleri ve ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Yıkımın büyüklüğüne göre farklı teknikler uygulanmaktadır.

Ankara Kırım Yıkım, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla ufak büyük demeden yıkım ve kırım işlerinizi projelerinize uygun olarak, hızlı ve kaliteli olarak gerçekleştirmektedir. Yıkım ve kırım işlerinizle ilgili dilerseniz teknik ekiplerimiz yerinizde ücretsiz keşif hizmetinde bulunabilir ve aynı gün içerisinde teklifimizi tarafınıza ulaştırabilirler.