Mutfak Duvarı Kırma

Banyo Kırma & Tuvalet KırmaMutfağınızı genişletmek, balkonunuzu içe almak amacı ile duvar yıkımı ihtiyaçlarınızda yardımınıza koşuyoruz.

Mekanı genişletmek ve dekore etmek amacı ile yapılacak tadilatlarda duvarlarınız çevreye ve eşyalarınıza zarar vermeden yıkılır. Zemin ve duvar kaplamalarınız (seramik, kalebodur, fayans) sorunsuzca ve çok uygun fiyatlarla kırılır.

Duvar yıkımı maliyetleri ise yıkılacak olan yerin boyutuna göre değişir. Duvarınızın büyüklüğü ya da küçüklüğü bu konuda önemli yer tutar.Büyük olan duvarlar daha çok zaman harcayarak ve iş gücünü fazla gerektirdiği için maliyeti de o oranda fazladır.

Eğer duvar yıkımı için profesyonel aletleriniz yoksa bu aletlerden edinip para harcamaktansa işi bilen ve gerekli aletleri bulunan ustalara bırakmak daha mantıklı bir karardır. Fakat ehil firmalarımız uygun fiyatlarla, sizlere hizmet etmek için beklemektedir. Ehil firmalarından yardım almanız hem sizin için hem de yıkımı gerçekleştirilecek olan yerin sağlıklı bir şekilde yıkılması açısından çok doğru bir karar olur.